Přijedu za Vámi

Terénní poradenství je hlavně maximálně komfortní


ŽÁDNÝ STRES, ŽÁDNÉ STAROSTI... 

Už nemusíte za odborníkem - odborník jednoduše přijde za Vámi, a to kdekoliv po Praze a také přibližně do 50 km od centra Prahy. Žádná tréma z cizího prostředí a žádné čekání v čekárně. Navíc nemusíte složitě hledat cestu do poradny a ztrácet čas cestováním do poradny a z poradny. Všechny tyto starosti přesunete na svého terapeuta, který se vydává do "terénu" a dopraví se za Vámi vlastním autem nebo hromadnou dopravou. 


DOMA JE DOMA

Je to pro Vás nejen pohodlnější, ale pomoc přímo doma může mít i větší efekt. Doma je doma a většina z nás se ve svém prostředí chová uvolněně a přirozeně. To platí dvojnásobně u dětí.  Tedy v určité nevýhodě je naopak terapeut, ale jako profesionál si s touto situací určitě poradím :) Schůzka může proběhnout i jinde, než doma (např. v kavárně či v parku). Jsem ochotný se přizpůsobit, je to na Vás. 


U DĚTÍ POMÁHÁ TAHLE SLUŽBA JEŠTĚ VÍC

V případě dětí navíc terapeut poznává přímo prostředí, ve kterém dítě žije. To může posloužit k lepšímu poznání kontextu a souvislostí a rozpoznání případných dalších problémů dítěte (např. podle věcí, nápisů atp. obsahujících určitou symboliku známou terapeutovi - to může poukázat na sebepoškozování, experimentování s lékovými a jinými drogami, agresivitu, kriminální činnost atp.)


OSVĚDČILO SE TO... A NAVÍC UŠETŘÍTE

Ve všech případech si mi tento způsob práce osvědčil. Průběh poradenství je o to efektivnější, posun rychlejší a klient spokojenější. Příklad jednoho ze spokojených dětí je dole. Cena je sice vyšší, ale díky rychlejšímu posunu v práci s klientem a tím pádem kratšímu času potřebnému k tomuto posunu klient nakonec spíš ušetří. Cena se také zvedá o případné náklady na dopravu, ovšem na druhou stranu je fakt, že Vaše doprava k terapeutovi by taky něco stála ;-)


CO NAPSAL DAN... 

Jeden z mých klientů Dan (15 let) napsal: "Terapie mi pomohla si vybudovat sebevědomí, za což jsem vděčnej. Líbilo se mi, že jsme měli možnost být tady u mě doma a díky tomu mi terapie přišly více přirozené. A líbilo se mi, že jsem měl za terapeuta tebe, jelikož jsi o něco starší než já, ale stejně mi dokážeš rozumět ohledně věcí, kterým rozumí mí vrstevníci." 

Mgr. Martin Hányš - individuální, vztahové a rodinné terapie a poradenství, Praha 8, mgr.martin.hanys@gmail.com, telefon 608 429 261
Všechna práva vyhrazena
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!