O mně

Přivítám Vás v útulné terapeutovně

Mnoho lidí má špatnou zkušenost z klasických ordinací. Někomu prostě vyhovuje neformální prostředí a vstřícné přijetí. Pokud je to i Váš případ, jste na správném místě. Můžete se také občerstvit čajem.Terapeutovna se nachází v Praze 3, v ulici Domažlická 15

Jak se sem dostanete? Více viz Kontakty


Pár slov o mně...


Mgr. Martin Hányš

terapeut a poradce, speciální pedagog - etoped

"Pomáhám lidem překonávat problémy." 

"Klienti se se mnou cítí bezpečně, cítí přijetí, pochopení a oporu. Přijďte se přesvědčit..."

Ve své praxi se zaměřuji na práci s dětmi, dospívajícími a dospělými lidmi. Vystudoval jsem VŠ se specializací na problémové chování a absolvoval dlouhodobý psychodynamicky orientovaný sebezkušenostní výcvik a jiné specializované kurzy. Mám za sebou stovky hodin praxe s klienty a tisíce hodin práce s dětmi. 

Hodně mi přinesla praxe - v případě dospělých klientů prozatím čtyři roky úspěšné poradenské praxe a v případě dětí a dospívajících přes patnáct let zkušeností z různých profesí a projektů (v různých psychosociálně a preventivně zaměřených projektech, ale i v rámci etopedické práce v dětském výchovném ústavu - lidově řečeno v "polepšovně", a také z několikaleté poradenské a terapeutické práce s mladšími dětmi i dospívajícími). 

Snažím se podpořit, povzbudit, inspirovat, přinášet zajímavé podněty pro změnu. Opravdová změna je možná, ale je potřeba trpělivost, výdrž a taky trochu odvahy, protože se spolu vydáme cestou za poznáním hlubších příčin Vašich problémů. Navštěvují mě ovšem i klienti, kteří si potřebují jen odpočinout ve společnosti někoho, s kým sdílí svoje starosti, kdo jim naslouchá, projevuje pochopení a nehodnotí je. 

Jako terapeut mám svého odborného garanta. Dvakrát měsíčně pak procházím supervizí, kterou zajišťuje zkušený psycholog. Jsem v kontaktu také s dalšími profesionály, se kterými konzultuji svou práci v rámci intervizí. Na konci stránky jsou reference od profesionálů z oboru, kteří se mnou přímo spolupracovali, nebo znají styl mé práce. 

Zeptejte se mě

Reference

"Martina jsem měla možnost poznat jako citlivého a důvěryhodného člověka s velmi dobrým a otevřeným vztahem k dětem i dospělým. Dokáže se dívat na problémy z různých úhlů pohledu, udržet si potřebný odstup a pomoci najít optimální řešení. Jeho poradenské služby mohu jen doporučit."

MUDr. Kateřina Duchoňová

Psychiatr, psychoterapeut

 

"Realizovali jsme společně terapeuticko-rozvojové zážitkové pobyty pro děti z dětských domovů. Každá skupina dětí je úplně jiná, což představuje náročné výchozí podmínky. Avšak realizace pod vedením Mgr. Hányše proběhla naprosto profesionálně. Od účastníků vnímáme nadšení a pozitivní zpětnou vazbu."

Ing. Libor Pacovský

Garant vzdělávacích projektů / Institut pro strukturální politiku IREAS o.p.s.

 

"Martin je zkušený profesionál, ale také velmi empatický člověk, který na sobě neustále pracuje. Jeho služby mohu s důvěrou doporučit."

Mgr. Lenka Hlavičková, Ph.D.

Psychoterapeut

 

Tip: zjistěte si názory klientů

Martin Hányš - ZnamyLekar.cz

Myšlenka jít někam k terapeutovi v mnohých vyvolává obavy i pochybnosti. Nechceme být za blázny a nechceme se svěřovat se svými bolestmi cizímu člověku v cizím prostředí. Řekl jsem si, že to můžu změnit a celé to může probíhat jinak. Žádná ordinace a čekárny. Vy si vybíráte, jaké prostředí Vám vyhovuje, protože o Vás tu jde na prvním místě. Máte možnost domluvit si se mnou schůzku v příjemné a útulné poradenské místnosti, v pohodlí Vašeho domova, nebo jinde. Volíte si prostředí, ve kterém se budete cítit nejlépe (vč. možnosti on-line poradenství). Právě i díky tomu si při rozhovoru se mnou připadají moji klienti naprosto uvolněně. 

Těším se na naše setkání.

Martin Hányš ;-)

Mgr. Martin Hányš - individuální, vztahové a rodinné terapie a poradenství, Praha 8, mgr.martin.hanys@gmail.com, telefon 608 429 261
Všechna práva vyhrazena
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!