O mně

Mgr. Martin Hányš

Pomáhám lidem překonávat náročné období. 

Snažím se ke všem klientům přistupovat citlivě a autenticky. Mám pochopení, když se necítí "ve své kůži". Velmi brzy zjistí, že se nemají čeho obávat a tak se cítí se mnou bezpečně a uvolněně. Přijďte se přesvědčit :-) 

Mými klienty jsou děti, dospívající a dospělí. Vystudoval jsem VŠ a absolvoval dlouhodobý psychodynamicky orientovaný výcvik a jiné vzdělávací kurzy. Nabízím také mnoho let praxe a zkušeností s dětskými i dospělými klienty.

Snažím se podpořit, povzbudit, inspirovat, přinášet zajímavé podněty pro změnu přístupu k životu. Opravdová změna je možná, ale je potřeba trpělivost, výdrž a taky trochu odvahy, protože se spolu vydáme cestou za poznáním hlubších příčin Vašich problémů. Navštěvují mě ovšem i klienti, kteří si potřebují jen odpočinout ve společnosti někoho, s kým sdílí svoje radosti a starosti, kdo jim naslouchá, projevuje pochopení a nehodnotí je.  


Přivítám Vás v útulné terapeutovně

Terapeutovna se nachází v Praze 3, v ulici Domažlická 15

Jak se sem dostanete? Více zde: Kontakty

Mnoho lidí má špatnou zkušenost z klasických ordinací. Někomu prostě vyhovuje neformální prostředí a vstřícné přijetí. Pokud je to i Váš případ, jste na správném místě. 

Zeptejte se mě

Garance profesionálního přístupu

Jako terapeut mám svého odborného garanta. Dvakrát měsíčně pak procházím supervizí, kterou zajišťuje zkušený psycholog. Jsem v kontaktu také s dalšími profesionály, se kterými konzultuji svou práci v rámci intervizí


Reference

"Martina jsem měla možnost poznat jako citlivého a důvěryhodného člověka s velmi dobrým a otevřeným vztahem k dětem i dospělým. Dokáže se dívat na problémy z různých úhlů pohledu, udržet si potřebný odstup a pomoci najít optimální řešení. Jeho poradenské služby mohu jen doporučit."

MUDr. Kateřina Duchoňová

Psychiatr, psychoterapeut

 

"Realizovali jsme společně terapeuticko-rozvojové zážitkové pobyty pro děti z dětských domovů. Každá skupina dětí je úplně jiná, což představuje náročné výchozí podmínky. Avšak realizace pod vedením Mgr. Hányše proběhla naprosto profesionálně. Od účastníků vnímáme nadšení a pozitivní zpětnou vazbu."

Ing. Libor Pacovský

Garant vzdělávacích projektů / Institut pro strukturální politiku IREAS o.p.s.

 

"Martin je zkušený profesionál, ale také velmi empatický člověk, který na sobě neustále pracuje. Jeho služby mohu s důvěrou doporučit."

Mgr. Lenka Hlavičková, Ph.D.

Psychoterapeut

 

Tip: zjistěte si názory klientů

Martin Hányš - ZnamyLekar.cz

Myšlenka jít někam k terapeutovi v mnohých vyvolává obavy i pochybnosti. Nechceme být za blázny a nechceme se svěřovat se svými bolestmi cizímu člověku v cizím prostředí. Naštěstí klima ve společnosti se mění a dnes už je stejně jako je tomu na Západě v dobrém zvyku vyhledat si svého terapeuta.

Důležité je ale najít důvěryhodného terapeuta. Moji klienti se cítí se mnou příjemně. Stává se, že se pak otevřou a svěřují se dobrovolně a spontánně i s tím, co nikdy nikomu neřekli, a o to víc se jim uleví. Přijďte si to zažít :-)

Těším se na naše setkání.

Martin Hányš
Mgr. Martin Hányš - individuální, vztahové a rodinné terapie a poradenství, Praha 8, mgr.martin.hanys@gmail.com, telefon 608 429 261
Všechna práva vyhrazena
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!