Kontakt

Známý lékař - rychlý přístup přes QR

Poradna (nejen) pro rodiče v Praze

Adresa

Terapeutické centrum, Turnovská 477/6, Praha 8

Centrum se nachází asi 200 metrů od stanice metra Palmovka a asi 100 metrů od stanice tramvaje Balabenka. 

Podrobný popis cesty do Poradny najdete dole. 

Telefonní číslo

+420 608 429 261 (prosím objednávejte se pomocí sms, zavolám zpět co nejdříve)

E-mail
mgr.martin.hanys@seznam.cz,
mgr.martin.hanys@gmail.com 

IČO

08164240

Číslo účtu 

Fio banka: 2801635371/2010

Nově lze pohodlněji platit přes aplikaci Revolut. Peníze lze posílat jednoduše přes kontakty v telefonu (na telefonní číslo). Nebo klasicky na číslo účtu. Aplikace nabízí různé vychytávky i virtuální platební kartu. 

Revolut: 5170013317/5500

Do zprávy pro příjemce uveďte svoje jméno. Pokud není domluveno jinak, částka musí být na účet připsána před uskutečněním konzultace.


Martin Hányš - ZnamyLekar.cz

Poradna se nachází v Praze 8. V případě domluvy je možnost přijet i na jiné místo, a to i mimo Prahu. Na všem se dá domluvit. 

Jak se do poradny dostanete   


Metrem B - směr Palmovka

Ve směru z centra na Černý Most nastupte do přední části metra. Na Palmovce vystupte a hned vpravo jsou eskalátory. Ve směru do centra na Zličín nastupte do zadní části metra. Na Palmovce vystupte a hned vlevo jsou eskalátory. 

Až vyjedete nahoru, půjdete vpravo po schodech. Venku v ulici Na Žertvách zamíříte pár metrů přímo k restauraci Jaguška a zabočíte opět doprava do ulice Vacínova. Půjdete rovně asi 100 metrů ulicí Vacínova. Na semaforech přejdete stále rovně přes frekventovanou ulici Sokolovská a dáte se doleva. Po chvíli chůze ulicí Sokolovská zahněte hned do první ulice vpravo - do ulice Turnovská. Zde po levé ruce uvidíte modrou budovu - zvoňte na zvonek terapeutického centra nebo volejte.  Tramvají do zastávky Balabenka

Ve směru z Palmovky nastupte do přední části tramvaje. Vystoupíte a hned běžte vpravo přes přechod. Až přejdete, jděte vpravo ulicí Sokolovská. Projdete pod několika mosty. Asi po 100 metrech zabočíte doleva do ulice Turnovská. Zde po levé ruce uvidíte modrou budovu - zvoňte na zvonek terapeutického centra nebo volejte.


Mgr. Martin Hányš - individuální, vztahové a rodinné terapie a poradenství, Praha 8, mgr.martin.hanys@gmail.com, telefon 608 429 261
Všechna práva vyhrazena
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!