Ceník

Individuální terapie, poradenství

1200 Kč/50 min. 


Vztahová terapie

  1700,- Kč/50 min.


Rodinné poradenství

1700,- Kč/50 min.


Online poradenství 

1200,- Kč/50 min.

Probíhá přes Skype či jiné platformy. Levnější variantou je telefonická konzultace, případně email/chat viz níže. Platba předem na účet. 

Zpráva z terapie pro dospělého 2000 korun, pro dítě 1500 korun, poskytnutí poznámek z terapií 1200 korun.


Investice do svého duševního zdraví a duševního zdraví dětí se vyplatí... 


Martin Hányš - ZnamyLekar.cz

Časté dotazy a doplnění k ceníku

  • Proč 50 minut? 50 minut je standardní doba přímé práce s klientem, 10 minut má terapeut na nepřímou práci (umytí nádobí - občerstvení klientů, zápis ze sezení, objednání na příště atp.) a případně na toaletu :-)
  • Jak je to s rušením domluvených sezení a storno poplatky? Klient domluvené sezení zrušit samozřejmě může. Zrušení konzultace bez storno poplatku lze 72 hodin před jejím začátkem. Pokud konzultaci nezruší v tomto limitu, je to na individuálním posouzení terapeuta. Při neodůvodněném či opakovaném rušení termínu účtuje terapeut storno poplatek v plné výši (ve výši ceny terapie). Prosím o pochopení - domluvený čas klientům rezervuji a tím pádem je nedostupný pro ostatní klienty. Zároveň počítám s obsazením místnosti v domluveném čase, za kterou následně hradím nemalé nájemné.   
  • Můžu nějak snížit cenu? Hlavně na úvod bych chtěl zmínit, že terapeutická sezení neproplácí zdravotní pojišťovna a klient si je hradí sám. Na druhou stranu díky tomu nepotřebujete doporučení od lékaře. Nedostanete žádnou diagnózu do zdravotnické dokumentace a veškerá komunikace na sezení tak zůstává přísně diskrétní. Na úvodním setkání s terapeutem se společně domluvíte, zdali máte zájem o další setkávání. Zpravidla není možné překonat problémy během několika sezení a už vůbec ne během první hodiny. Terapie je proces, který má svůj vývoj. Je to velmi individuální, ale někteří klienti dochází na terapii dobrovolně několik měsíců i rok. Proto máte možnost si hodiny předplatit a tím také ušetřit. Pokud si předplatíte 5 či více sezení dopředu, dostanete slevu 10 %. Klienti, kteří si předplatí 15 a více sezení, dostanou slevu za důvěru a ušetří 20 % z ceny. Výhodou předplatného je i to, že už neřešíte peníze a plně se soustředíte na terapeutický proces. Další možnosti slev jsou pro lidi se ZTP, maminky na mateřské dovolené a samoživitelky, případně individuálně posuzuji. 
  • Můžu požádat o konzultaci i v jiném prostředí, než přímo v terapeutické místnosti? V případě domluvy je možnost přijet i na jiné místo, a to i mimo Prahu. Na všem se dá domluvit. Nově je možné využít terénní terapii a poradenství (v domácím či jiném prostředí) s příplatkem 1000-2000 korun (připlácíte za čas strávený na cestě a za uhrazení nákladů spojených s přesunem do daného místa).
  • Přijímáte i lidi s psychiatrickou diagnózou či lidi s v akutních stavech? Ne. Zároveň neprovádím diagnostiku ani žádná jiná vyšetření. Online poradna ani osobní sezení s klientem nenahrazují lékařskou péči. Terapie má podpůrnou funkci.
  • Nejsem plátce DPH.
Mgr. Martin Hányš - individuální, vztahové a rodinné terapie a poradenství, Praha 8, mgr.martin.hanys@gmail.com, telefon 608 429 261
Všechna práva vyhrazena
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!