Ceník

Individuální terapie, poradenství

1200 Kč/50 min. 


Vztahová terapie

  1700,- Kč/50 min.


Rodinné poradenství

1700,- Kč/50 min.


Online poradenství 

1200,- Kč/50 min.

Probíhá přes Skype či jiné platformy. Levnější variantou je telefonická konzultace, případně email/chat viz níže. Platba předem na účet. 

Časté dotazy a doplnění k ceník níže...

Zpráva z terapie pro dospělého 2000 korun, pro dítě 1000 korun, poskytnutí záznamů 500 korun                           (vše pouze osobně)


Investujte do svého duševního zdraví a duševního zdraví dětí. Vyplatí se to. 


Časté dotazy a doplnění k ceníku

  • Proč 50 minut? 50 minut je standardní doba přímé práce s klientem, 10 minut má terapeut na nepřímou práci (umytí nádobí - občerstvení klientů, zápis ze sezení, objednání na příště atp.) a případně na toaletu :-)
  • Jak je to s rušením domluvených sezení a storno poplatky? Klient domluvené sezení zrušit samozřejmě může. Zrušení konzultace bez storno poplatku lze 36 hodin před jejím začátkem. Pokud konzultaci zruší do 24 hodin před jejím začátkem, storno poplatek činí 300 korun. Pokud konzultaci zruší do 12 hodin před jejím začátkem, storno poplatek činí 500 korun. Při zrušení méně jak 12 hodin před konzultací je potřeba počítat se storno poplatkem 1000 korun. Prosím o pochopení - domluvený čas klientům rezervuji a tím pádem je nedostupný pro ostatní klienty. Zároveň počítám s obsazením místnosti v domluveném čase, za kterou následně hradím nemalé nájemné.   
  • Můžu nějak snížit cenu? Hlavně na úvod bych chtěl zmínit, že terapeutická sezení neproplácí zdravotní pojišťovna a klient si je hradí sám. Na druhou stranu díky tomu nepotřebujete doporučení od lékaře. Nedostanete žádnou diagnózu do zdravotnické dokumentace a veškerá komunikace na sezení tak zůstává přísně diskrétní. Na úvodním setkání s terapeutem se společně domluvíte, zdali máte zájem o další setkávání. Zpravidla není možné překonat problémy během několika sezení a už vůbec ne během první hodiny. Terapie je proces, který má svůj vývoj. Je to velmi individuální, ale někteří klienti dochází na terapii dobrovolně několik měsíců i rok. Proto máte možnost si hodiny předplatit a tím také ušetřit. Pokud si předplatíte 5 či více sezení dopředu, dostanete slevu 10 %. Klienti, kteří si předplatí 15 a více sezení, dostanou slevu za důvěru a ušetří 20 % z ceny. Výhodou předplatného je i to, že už neřešíte peníze a plně se soustředíte na terapeutický proces. Další možnosti slev jsou pro lidi se ZTP, maminky na mateřské dovolené a samoživitelky, případně individuálně posuzuji. 
  • Můžu požádat o konzultaci i v jiném prostředí, než přímo v poradenské místnosti? V případě domluvy je možnost přijet i na jiné místo, a to i mimo Prahu. Na všem se dá domluvit. Nově je možné využít terénní terapii a poradenství (v domácím či jiném prostředí) s příplatkem 1000-2000 korun (připlácíte za čas strávený na cestě a za uhrazení nákladů spojených s přesunem do daného místa).
  • Přijímáte i lidi s psychiatrickou diagnózou či lidi s v akutních stavech? Ne. Zároveň neprovádím diagnostiku ani žádná jiná vyšetření. Online poradna ani osobní sezení s klientem nenahrazují lékařskou péči. Terapie má podpůrnou funkci.
  • Nejsem plátce DPH.
Mgr. Martin Hányš - individuální, vztahové a rodinné terapie a poradenství, Praha 8, mgr.martin.hanys@gmail.com, telefon 608 429 261
Všechna práva vyhrazena
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!